ניהול בנייני מגורים

ניהול בנייני מגורים * ניהול ואחזקת מבנים * ניהול ועדי בתים
שרות ניהול ועד הבית ואחזקת בניין פתרון לכל גודל של בניין - בניהול אישי, אדיב ומקצועי. אנו נותנים לדיירים הבטחה שיש בבניין "מבוגר אחראי" הדואג תמיד לכל המערכות והרכוש המשותף. זו לא רק הבטחה - אנו באמת דואגים לכם!

הבניין בו אתם מתגוררים הוא הנכס היקר ביותר שלכם ולכן בחירה נכונה של חברת ניהול בנייני מגורים תאפשר לכם ליהנות מגבייה יעילה יותר, משירותי אחזקה טובים יותר, מסביבת מגורים נקייה ומטופחת יותר וממעטפת ביטוחית ומשפטית מקיפה יותר – וכאן ברכת הבית נכנסת לתמונה ונותנת לכם יותר.

 

מי אנחנו

בִּרְכַּת הַבַּיִת, חברת אחזקת בניינים האיכותית בישראל, הוקמה ע”י יואל שורץ – איש ניהול וכלכלן, המנהל מזה 20 שנים במקצועיות וביעילות רבה עשרות דירות, ניהול בנייני מגורים, ונכסים מושכרים באזור המרכז והשרון. 

תחת ניהולו הקפדני, ניצב מערך של עשרות אנשי מקצוע ונותני שירותים עתירי ניסיון שעומדים בדרישות הבלתי מתפשרות של יואל בכל הנוגע למקצועיות, האמינות, הזמינות והמחיר ההוגן.

ניהול בנייני מגורים ומגדלים - בִּרְכַּת הַבַּיִת

מדוע יותר ועדי בתים בוחרים בנו?

כחברה שצמחה בתחום הניהול ואחזקה, והחלה את דרכה בתור חברת ניהול בניינים קטנים, ברכת הבית מספקת לכם ניהול בנייני מגורים מקיף לצרכים ולדרישות שלכם במחיר הוגן, תוך הקפדה על חווית שירות בסטנדרטים שלא הכרתם.

– גישה ניהולית ייחודית, המתייחסת לבניין המגורים כעסק כלכלי שאמור למקסם את איכות חיי הדיירים ולספק להם סביבת מגורים נעימה ובטוחה.

– ידע רב וניסיון מוכח בניהול נכסים ובתחזוקת מערכות מגורים.

– יחס אישי ואכפתי ונגישות מלאה להנהלה, הן לנציגות הדיירים והן לדייר הבודד.

– ניהול אחראי לתקציב הבניין, ייעול ההוצאות ויצירת עתודות כספיות – תוך הקפדה על שקיפות מלאה והגשת דוחות תקופתיים.

– תחזוקה שוטפת ותחזוקה מונעת לחיסכון בהוצאות עתידיות.

– נבחרת נותני שירותים ובעלי מקצוע מהטובים בישראל.

– כוח קניה גדול מול הספקים, המאפשר לכם ליהנות מרמת מחירים נמוכה ומתנאים משופרים.

– אפליקציה ידידותית לגבייה, לבקרה תקציבית, לניהול תקלות ולתקשורת בין הדיירים.

– מעטפת ביטוחית מלאה וייעוץ משפטי לשקט נפשי.

– מענה מהיר ומתן פתרון איכותי ויסודי לכל פנייה.

התקדמו לברכת הבית ותקבלו יותר

 

מערכת ניהול בנייני מגורים

באמצעות האפליקציה המתקדמת של ברכת הבית, תוכלו לצפות בדוח ההוצאות וההכנסות של הבניין, לשלם את דמי הניהול באשראי או בהוראת קבע, לדווח על תקלות, להזמין אנשי שירות, לבצע סקרים ולשמור על קשר עם השכנים וכמובן איתנו ברכת הבית – חברת ניהול נכסים.

תחזוקה מונעת

ברכת הבית מבצעת בדיקת סקר למערכות הבניין ובונה עבורכם תוכנית עבודה שנתית לטיפולים תקופתיים לפי תקן, לכל מערכות הבניין: מעליות, מערכות גילוי עשן וכיבוי אש, גנרטורים, משאבות, מערכות סולאריות, מפוחים, ניקוי וחיטוי מאגרי מים וטיפולים מונעים נוספים שיחסכו לכם כסף ועוגמת נפש.

תיקון תקלות דחופות

תיקון מקצועי ומהיר לתקלות המתרחשות במערכות המים, החשמל, האינסטלציה והתקשורת בבניין.

ניקיון וגינון

שירותי ניקיון במרחבים הציבוריים: לובי, חדר מדרגות, מועדון דיירים, מעליות, חניון, תחזוקת גינות ומערכות השקיה, עציצים, שירותי הדברה ועוד.

ביטוחים וייעוץ משפטי

יצירת מעטפת ביטוחית במחירים הוגנים: ביטוח חבות מעבידים, חבות חברי ועד בית, ביטוח צד ג’, ביטוח שטחים משותפים וייעוץ משפטי הנוגע לענייני הרכוש המשותף.

ייעוץ וגישור

ייעוץ וליווי אישי בקבלת החלטות באמצעות חברת ניהול נכסים: ייזום מפגשי גישור בין דיירים ליישוב סכסוכים ומניעתם וניהול משברים מול סרבני תשלום.

האם יש הבדל בין חברת ניהול לבניין גדול לבין חברת ניהול לבניין קטן?

ההבדלים בין ניהול בניין מגורים גדול לקטן אינם גדולים מאוד מכיוון שבשני המקרים הצרכים דומים מאוד (גביית התשלומים מהדיירים, עבודה מול בעלי מקצוע, תחזוקה, שוטפת, טיפול בתקלות ובעיות שונות ועוד). ההבדל העיקרי הוא בכמות הדיירים ובהיקף העבודה שיכול להיות רב יותר – מספר התקלות גדול יותר, החללים הציבוריים רבים וגדולים יותר ולכן בדרך כלל התחזוקה דורשת יותר זמן וכסף. יחד עם זאת, חשוב לדעת שחברת ברכת הבית – חברת ניהול ואחזקת בניינים המובילה בישראל, מקפידה על ניהול כל הבניינים באותה תשומת לב וברמת השירות הגבוהה ביותר.

כמה עולה אחזקת בניין?

מחיר אחזקת בניין וניהולו שונה מאוד בין מבנה אחד לשני, לכל מבנה יש את הדרישות והצרכים הייחודיים שלו (לדוגמא – יש בניינים המעוניינים בניקיון פעם בשבוע ואילו יש מבנים בהם נמצא צוות ניקיון על בסיס יומי). קיימים פרמטרים הנכנסים לתוך המשוואה של אחזקת בנייני מגורים ולכן על מנת לדעת בדיוק מה הסכום – יש לבקש הצעת מחיר מפורטת ומדויקת המכילה את כל הפרטים הרלבנטיים. רק כך תוכלו להשוות בין הצעות מחיר שונות של חברות ניהול ואחזקת בניינים.

איך תבחרו בין חברות אחזקת בניינים?

במרבית המקרים, בחירה נכונה של חברת ניהול ואחזקה לבניין משותף, היא ההבדל בין בניין מטופח שמתוחזק כהלכה, בטוח לדייריו, מנוהל כספית בשקיפות מלאה ומספק אווירת מגורים נוחה ונעימה, לבין בניין מוזנח, הסובל מגירעון תקציבי מתמיד ומשכנים מסוכסכים…

המומחים שלנו ריכזו עבורכם 4 טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מבין חברות ניהול בנייני מגורים, חברת ניהול בניין המתאימה ביותר לצרכים שלכם:

בצעו סקר בין חברות ניהול ואחזקת מבנים

  • המלצות – אל תתביישו לבקש המלצות מחברים או אנשים שאתם סומכים עליהם על חברת אחזקת בניינים. כך תוכלו לקבל חוות דעת אובייקטיבית לגבי טיב השירות וכמובן גם על שביעות הרצון של הדיירים בבניין.
  • חברה מקומית – כדאי למצוא חברת ניהול ואחזקת בניינים באזור המגורים שלכם שיכולה לתת מענה מיידי לדרישות שלכם.
  • חברת ניהול בניין קטן וגדול – תבדקו מה הניסיון של החברה איתה אתם מעוניינים לעבוד –האם יש לה ניסיון בניהול ואחזקת מבנים שדומים לבניין שלכם, דרישות הניהול של בניינים גבוהים או רבי קומות עם מעליות, משאבות, חניון וגנרטורים, שונה לחלוטין מניהול בניין קטנים עם ארבע קומות.
  • סיור בניינים – ערכו ביקור בבניינים המנוהלים על ידי חברות ניהול ואחזקה ובידקו האם אתם אוהבים את מה שאתם רואים מבחינת תחזוקת הבניין.