ניהול ועד בית ובתים משותפים

מי רוצה לנהל את ועד הבית?!

ישראל, אומת הסטארט-אפ היצירתית והמתקדמת, היא כנראה המדינה האחרונה במדינות המערב שבה לדיירי הבניין יש אחריות ועד בית כזו או אחרת. עם זאת, בשנים האחרונות המגמה משתנה ויותר דיירים בבתים משותפים ומגדלי מגורים בוחרים בברכת הבית – חברת ניהול ועד בית המספקת להם שירותי ניהול בתים יעילים וחסכוניים, לחיים נוחים ובטוחים בבניין מתוחזק בשלמות.

ניהול ועד בית זאת מומחיות

ניהול חשבון ועד בית דומה לניהול עסק קטן אך במרבית המקרים, לדייר האחראי על ניהול ועד הבית, אין את הכישורים הנדרשים. בנוסף, ניהול חשבון ועד הבית הוא תפקיד כפוי טובה המחייב את הדייר המתנדב להתמודד עם קשיי גבייה של חשבון חשמל ועד בית למשל, ועם אי שביעות מתמדת מצד הדיירים. לכן, במקרים רבים, חוסר הידע וחוסר השימוש באמצעים מודרניים כמו אפליקציה לועד הבית מובילים להתנהלות כלכלית לא מיטבית, לניהול בזבזני של ספקים ונותני שירותים, לפגיעה במצב הנכס ובאיכות החיים ולעיתים לסכסוכים בין דיירים וכאן ברכת הבית נכנסת לתמונה עם שירותי ניהול בתים משותפים מקצועיים ויעילים שחוסכים לכם כסף וזמן .כן, הכול נראה פשוט יותר כאשר אין ועד בית לא מקצועי שמסרבל כל פעולה פשוטה. 

שירותי ניהול בתים של ברכת הבית – פשוט לקבל יותר!

ברכת הבית, חברת ניהול נכסים ואחזקת מבנים מהאיכותיות בישראל, הוקמה ע”י יואל שורץ – איש ניהול וכלכלן, המנהל מזה 20 שנים במקצועיות וביעילות רבה עשרות דירות, בניינים ונכסים מושכרים באזור המרכז והשרון. כלקוחות החברה, תיהנו ממגוון יתרונות משמעותיים:

– גישה ייחודית לניהול נכסים ואחזקת מבנים, המתייחסת לבניין כעסק כלכלי לכל דבר.
– ידע רב וניסיון מוכח בניהול בתים משותפים ובתחזוקת מערכות מגורים.
– יחס אישי ואכפתי ונגישות מלאה להנהלת ברכת הבית – הן לנציגות הדיירים והן לדייר הבודד.
– ניהול חשבון ועד בית באחריות, ייעול ההוצאות ויצירת עתודות כספיות.
– ניהול ועד בית עם כוח קניה גדול מול הספקים, רמת מחירים נמוכה ותנאים משופרים.
– אפליקציה לועד בית שהיא למעשה אפליקציית ניהול בתים משותפים ידידותית, המשמשת לגבייה, לבקרה תקציבית, לניהול תקלות ולתקשורת בין הדיירים.
– מענה מהיר ומתן פתרון איכותי ויסודי לכל פנייה.

ניהול ועד בית בברכת הבית – הכול כלול!

ברכת הבית ניהול נכסים ואחזקת מבנים מספקת לכם מעטפת שירותים מקיפה בהתאמה אישית לצרכים שלכם במחיר הוגן – תוך הקפדה על חווית שירות בסטנדרטים שלא הכרתם:

  • שירותי גבייה יעילים באמצעות מערכת ניהול ממוחשבת
  • אפליקציית שירותי ניהול בתים ידידותית
  • חשבון בנק לוועד הבית וניהול חשבון ועד בית בשקיפות מלאה
  • פיקוח על ביצוע תשלומי חשמל, מים וכו’
  • טיפול מהיר בתקלות דחופות: צנרת, חשמל, מעלית ועוד
  • שירותי ייעוץ וגישור ליישוב סכסוכים ומניעתם וניהול משברים מול סרבני תשלום אשר נותן ניהול קפדני לנותני השירותים השונים ופיקוח הדוק על עבודתם

✔ שירותי ניקיון
✔ שירותי גינון
✔ עבודות חשמל ואינסטלציה
✔ תחזוקה מונעת וטיפול מהיר בתקלות שבר
✔ תחזוקת מעליות, כולל בדיקת מהנדס תקופתית
✔ תחזוקת המערכת הסולארית וחימום המים
✔ תחזוקת משאבות לחץ מים, מערכות גילוי אש וספרינקלרים
✔תחזוקת גנרטורים
✔ניקוי וחיטוי בריכות מים
✔שירותי הדברה
✔שירותי ביטוח צד ג’ וחבות מעבידים

 

איך מחליפים ועד בית

מי הם נותני השירותים של ברכת הבית?

חברת ניהול ועד בית ברכת הבית מעמידה לרשותכם מערך הכולל עשרות אנשי מקצוע ונותני שירותים עתירי ניסיון שעומדים בדרישות הבלתי מתפשרות של ברכת הבית בכל הנוגע למקצועיות, לאמינות, לזמינות ולמחיר ההוגן. בנוסף, שירותי ניהול הבתים של החברה מלווים במערך בקרה לאיכות ולשירות, המפקח על פעילות נותני השירות, כדי להבטיח את שביעות הרצון שלכם. אין ספק, החיים הופכים קלים ויפים יותר כאשר אחריות ועד הבית עוברת לידיים מקצועיות.

איך ברכת הבית עובדת בשבילכם?

סיור היכרות עם פנייתכם, ברכת הבית תתאם איתכם סיור היכרות בבניין, בהשתתפות נציגי הדיירים.
הסיור הנערך ללא תשלום וללא כל התחייבות, ישמש בסיס ליצירת דוח ניהול בתים משותפים שיסקור את מצבו התחזוקתי של הבניין, ליקויים הדורשים טיפול ודחיפות הטיפול בכל ליקוי. כמו כן נציג ברכת הבית יתאר בפניכם את שיטות העבודה של החברה בכל הנוגע לשירותי ניהול ועד בית ולשירותי ניהול בתים ואת אופן ההתקשרות בהסכם לניהול ועד הבית.

הצעת מחיר בתום הסיור, תוגש לכם הצעת מחיר מפורטת לניהול ועד בית, המכילה רק את הנושאים הרלוונטיים לבניין שלכם ומתארת בשקיפות מלאה את עלות פעולות התחזוקה ואת גובה דמי הניהול.

יוצאים לדרך! עם חתימת ההסכם, ברכת הבית שתשמש חברת ניהול ועד בית, תהפוך למורשית חתימה בחשבון ועד הבית. מרגע זה, ניהול חשבון ועד הבית, על כל ההוצאות וההכנסות, יבוצע באמצעותה ותחת פיקוחה ההדוק. מדי שנה, ברכת הבית תגיש לכם דוח המפרט את סה”כ ההוצאות וההכנסות של הבניין.

הבניין בו אתם מתגוררים הוא הנכס היקר ביותר שלכם ולכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר:

חברת ניהול ועד הבית ברכת הבית תשחרר אתכם מעולו של ועד בניין לא יעיל ותאפשר לכם ליהנות מגבייה יעילה יותר, משירותי אחזקה טובים יותר, מהשבחה משמעותית של ערך הנכס שלכם ומסביבת מגורים איכותית, נעימה ובטוחה יותר.

לפרטים נוספים על שירותי ניהול בתים של ברכת הבית ולתיאום סיור היכרות ואפיון צרכים ללא תשלום, התקשרו : 050-3695116

דילוג לתוכן