ניהול נכסים בפתח תקווה

ניהול דירות ונכסים
בפתח תקווה

בואו נדבר

03-7562441

או השאירו פרטים

ניהול דירות ונכסים בפתח תקווה

פתח תקווה היא העיר עם תנופת הפיתוח מהגדולות בארץ.  העיר שינתה את פניה ללא הכר בעשור האחרון,  הוקמו שכונות חדשות עם אלפי יחידות דיור, אזורי תעשיה והייטק, פארקים, מוסדות חינוך ופיתוח בכל תחום.  גם מרכז העיר משגשג בפרויקטים חדשים של בנייני מגורים יוקרתיים  הפרויקטים החדשים, מקורות הפרנסה והקרבה לתל אביב, המרכזים רפואיים מהגדולים בארץ, הגישה לכבישים מרכזיים ועוד מהווים מוקד משיכה לכל תושבי הארץ. רבים מחפשים דירות בפתח תקווה, המוצעות כיום בטווח רחב מאד של מחירים ולפרקי זמן שונים, לתקופות קצרות ובעיקר לארוכות.
מגוון הדירות המוצעות להשכרה הוא גדול.  יש שכונות המאופיינות באופי הציבור הגר בהן (דתי לאומי, חרדי, חסידי, חילוני, עולים ועוד).  כל אזור ושכונה והמאפיינים שלה. והביקוש בהתאם

  • יש לכם נכס בפתח תקווה?
  • בית פרטי או דירה בבית משותף?
  • דירה באם המושבות או כפר גנים?

סביר שתגלו שהביקוש הוא רב. אולם כעת עליכם להחליט:

עם "ברכת הבית" כל השאלות הנ"ל לא יעניינו אתכם יותר!!

"ברכת הבית", מזמינה אותך - בעל דירה להשכרה בפתח תקווה, להפסיק עם:

  • ההתרוצצויות.
  • הפרסומים.
  • המתווכים.
  • האחזקה והתיקונים.
  • הדאגות וכאבי הראש הכרוכים בהשכרת דירה.

ולהתחיל ליהנות אך ורק מ"פירות" הנכס, כשהללו מוזרמים ישירות לחשבון הבנק שלך, מדי חודש בחודשו
כמו שעון.

ניהול נכסים בפתח תקווה ובכפר גנים ג

אז, למה דווקא שרות ניהול בפתח תקווה?

בעלי נכס בפתח תקווה, המציעים אותו להשכרה, יכולים ליהנות מיתרונות רבים. פתח תקווה מושכת אליה קהלים מסוגים שונים והביקוש לדירות להשכרה בעיר הוא גבוה מאד. זוגות צעירים מחפשים דירות להשכרה בפתח תקווה, אנשים מהפריפריה המעוניינים להתקרב למרכז, גם משפרי דיור שרוצים לעבור לדירות באיכות גבוהה יותר ולפרויקטים נבחרים ועוד. כל אלה הם חלק מהקהלים המגיעים אל העיר ומעוניינים להפוך את פתח תקווה למקום מגורם הקבוע. לצדם, ישנן גם המשפחות החרדיות המודרניות, המעוניינות לגור בפתח תקווה ומחפשות לרוב דירות גדולות ומרווחות. דירות בשכונות מבוקשות, היכן שמתגורר ציבור דתי חרדי. הביקוש הרב הזה עשוי גם להעלות קשיים מסוימים. בעלי הנכסים מוצאים את עצמם עם לא מעט שוכרים, המעוניינים בדירה, אך לא תמיד יודעים האם ועד כמה הם אכן מתאימים. קל ליפול עם שוכרים מפוקפקים ולהשכיר את הדירה לקהלים הלא נכונים.

ברכת הבית, ניהול דירות להשכרה ונכסים

תדאג לנכס שלכם החל מהשלב המקדים להשכרתו וגם לאחר מכן. כל זאת, למען השקט הנפשי שלכם, כדי להבטיח לכם הכנסה קבועה ויציבה לאורך זמן.

שקט נפי עם ניהול נכסים בפתח תקווה על ידי ברכת הבית

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם