ניהול נכסים בגבעתיים

ניהול דירות נכסים בגבעתיים

בואו נדבר

03-7562441

או השאירו פרטים

ניהול נכסים וועדי בתים בגבעתיים

 היישוב המרכזי ביותר בישראל – גבעתיים.  זאת ע"פ מדד הפריפריאליות שמפרסמת לראשונה הלמ"ס ב 11/2017.  בתחתית מדד הפריפריאליות ממוקמת גבעתיים, מה שאומר שהיא היישוב המרכזי ביותר בישראל מבין 1,210 היישובים. אוכלוסייתה מונה 57,508 נפשות והיא במרחק אפס קילומטרים מגבול מחוז תל אביב, שאליו היא משתייכת.  היישוב המרכזי השני בישראל הוא העיר תל אביב-יפו, שאוכלוסייתה מונה 432,892 נפשות והיא לב ליבו של מחוז תל אביב. תל אביב ממוקמת רק במקום השני ולא במקום הראשון – משום שבחישוב מרכיב הנגישות הפוטנציאלית היא קיבלה ציון נמוך מגבעתיים. ההסבר לכך הוא שגבעתיים מוקפת מסחר, מוקדי תעסוקה, לימודים, בתי חולים ונכסים מכל הכיוונים, ואילו תל אביב מוקפת במוקדים אלה מצד אחד בלבד, כיוון שבצידה האחר היא גובלת בים, שאינו מספק את כל האפשרויות האלה.

בנוסף, האוכלוסיה הייחודית של גבעתיים: העיר מדורגת 9 מתוך 10, בדירוג החברתי-כלכלי.  העיר, אשר נחשבה משך שנים ארוכות לעיר בעלת אחוז גבוה של תושבים בני האוכלוסייה המבוגרת, עוברת בעשור השני של המאה ה-21 תהליך של "הצערה".  מובן מדוע שכירות דירה בעיר מבוקשת ביותר.

ניהול נכס בגבעתיים הוא שירות מיוחד המוצע לכם על ידי "ברכת הבית".  הניהול נעשה ע"י מומחים בתפעול דירות להשכרה המכירים את העיר על כל מיגון התושבים המיוחדים לכל שכונה.

  • יש לכם נכס בגבעתיים
  • בית פרטי או דירה בבית משותף?
  • בית מיוחד במינו בשכונה ותיקה?

סביר שתגלו שהביקוש הוא רב. אולם כעת עליכם להחליט:

עם "ברכת הבית" כל השאלות הנ"ל לא יעניינו אתכם יותר!!

"ברכת הבית", מזמינה אותך - בעל דירה להשכרה בגבעתיים, להפסיק עם:

  • ההתרוצצויות.
  • הפרסומים.
  • המתווכים.
  • האחזקה והתיקונים.
  • הדאגות וכאבי הראש הכרוכים בהשכרת דירה.

ולהתחיל ליהנות אך ורק מ"פירות" הנכס, כשהללו מוזרמים ישירות לחשבון הבנק שלך, מדי חודש בחודשו
כמו שעון.

אז, למה דווקא שרות ניהול בגבעתיים?

בעיר מיגוון של דירות להשכרה ברמות תחזוקה שונות.  חלק ניכר מהדירות המוצעות הם בבניינים ישנים הדורשות תחזוקה שוטפת.  בדירות בפרוייקטים חדשים חשוב לשמור על הקיים.  חשוב לדעת על תחזוקה מונעת ועל תיקונים הכרחיים, ועם איזה בעלי מקצוע לעבוד. אנו עובדים עם צוות קבוע המכיר את הרגישויות של כולם ועובד ביעילות ובמהירות.  והעלות – נמוכה משמעותית מעבודה עם אנשי מקצוע מזדמנים.
אתם לא צריכים להתמודד מול רשויות העיר, או וועד הבית, או מול השוכרים הדורשים מענה וטיפול בבעיה כלשהי. מנהל הנכס מטפל.

בהכל. עכשיו ומייד.

ברכת הבית, ניהול דירות להשכרה ונכסים

תדאג לנכס שלכם החל מהשלב המקדים להשכרתו וגם לאחר מכן. כל זאת, למען השקט הנפשי שלכם, כדי להבטיח לכם הכנסה קבועה ויציבה לאורך זמן.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם