ניהול ועד בית חיצוני

ניהול ועד בית חיצוני

למה לעבור אל חברה חיצונית לניהול ועד בית

לא פעם, ניהול ועד בית מתגלה כמשימה כפוית טובה. מדובר במשימה שמבצעים בהתנדבות על חשבון הזמן הפנוי, ברוח טובה ובכוונה להתגייס ולתרום, אולם למרבה הצער לא כולם מעריכים זאת. לפעמים גם יש לכך סיבות מוצדקות, למשל עקב התנהלות לא מאוד מקצועית של הוועד, בחירה באנשי מקצוע וספקים שאינם מעולים, יעילות כלכלית נמוכה, ותחושה בקרב בעלי הדירות שדמי הוועד אינם ממוצים כראוי. על כן, בשנים האחרונות אנו רואים ביותר ויותר בניינים מעבר אל ניהול ועד בית חיצוני.

למידע נוסף לחצו כאן

מטבע הדברים, שירותיה של חברה חיצונית לניהול ועד בית כרוכים בעלויות, אולם העובדה היא שבבניינים רבים מחליטים להעביר לה את השרביט ולא חוזרים עוד לאחור. מדוע מדובר בבחירה נבונה ואף מתבקשת? על כך לפניכם.

עוברים לניהול מקצועי ומקבלים יותר

ישנם יתרונות רבים במעבר אל ניהול ועד בית חיצוני ולהלן נסקור כמה מהבולטים שבהם. ראשית, הניהול החיצוני כשמו כן הוא – יוצא אל מחוץ לסבך היחסים והאינטריגות שבין בעלי הדירות בבניין, ועובר להסתכלות אובייקטיבית ומקצועית, הרואה את הבניין כעסק כלכלי לכל דבר. כלומר, נכס שיש לתחזק ולטפח אותו, לדאוג לו ולשמור על איכותו ועל ערך הדירות בשוק. בדרך זו נמנעים חלק גדול מהסכסוכים וחילוקי הדעות שהעיבו על ההתנהלות לפני כן, הן ברמת הניהול השוטף ותוצאותיו, והן ברמת היחסים בין הדיירים ובעלי הדירות.

ניהול ועד בית חיצוני

שנית, חברה חיצונית לניהול ועד בית מנהלת את התקציב בשקיפות מלאה, ובעלי הדירות יכולים להיות בטוחים שדבר אינו נסתר מעיניהם. מדובר בניהול המבוסס על שנות ניסיון רבות וידע כלכלי הולם, המביא בין היתר לייעול ההוצאות. הייעול מושג בין היתר על ידי היכרות מצוינת עם עלויות השירות והחומרים המוצעים בשוק, עם בעלי מקצוע מצוינים המציעים מחירים הוגנים, ועל ידי כוח הקנייה הגדול של חברת הניהול. בנוסף, החברה דואגת באופן נכון ומקצועי ליצירת עתודות כספיות, על מנת שיוכלו לשמש בעת הצורך לתיקונים וטיפולים בהתאם לסדר עדיפויות ברור ומובנה.

שלישית, החברה יודעת לתפור את חבילת השירות האופטימאלית לבניין, המספקת מענה לכלל צרכיו באופן חסכוני וללא הוצאות מיותרות. כך למשל, החברה מנהלת ומפקחת על תקלות דחופות במעלית, חשמל וצנרת, על תחזוקה המערכת הסולארית וחימום המים, על שירותי הגינון והניקיון, על תחזוקת מערכת גילוי וכיבוי האש, וכן גנרטורים, חיטוי וניקוי בריכות מים, ועוד. כל זאת עם יחס אכפתי ואישי החל מרמת הדייר הבודד והן לנציגות הדיירים, ומענה סבלני ומקצועי לכל פניה ושאלה.

למידע נוסף ותיאום סיור היכרות

לפרטים נוספים על שירותי ניהול ועד בית חיצוני ולהזמנת נציגינו לסיור מקדים ואפיון צרכי הבניין ללא עלות או התחייבות, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת “ברכת הבית” בטלפון 050-3695116.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email