ניהול בניין

ניהול בניין

היתרונות של ניהול בניין כולל ועד בית

אם אתם קוראים את השורות האלו סימן שאתם מעט מותשים. ייתכן שאתם נמנים כיום על וועד הבית בבניין שלכם והמלאכה מייגעת אתכם ודורשת הרבה זמן יקר, וייתכן שאתם בעלי דירה המבחינים כי השירותים הניתנים בתמורה לתשלום דמי הוועד אינם מספיק טובים. בכל מקרה, כנראה שהתחלתם להבין שיש צורך להעביר את ניהול הבניין מועד בית לידיה של חברת ניהול. אמנם מדובר בשינוי מסוים, וכל שינוי מעורר קצת חשש בתחילה, אולם למעשה הוא יהפוך את כל הנושא של ניהול בניין להרבה יותר פשוט, נוח וגם כלכלי עבורכם. בואו נראה מדוע.

למידע נוסף לחצו כאן

אז למה לעבור לניהול וועד בית עם חברת ניהול?

הבה נסקור מספר יתרונות חשובים שהחברה מעניקה לכם:

  • מקצוענות במקום חובבנות – כמו בכל תחום, גם בעולם ניהול הבניינים יש משמעת רבה לניסיון, למיומנות ולמקצועיות. לחברתנו יותר משני עשורים של ניסיון בניהול מגדלים מגורים, בניינים ודירות להשכרה, ואנו מניחים שלאיש מחברי וועד הבית אין כישורים דומים ברמה המקצועית-טכנית, הכלכלית או המשפטית. ועם כל הכבוד לרוח ההתנדבות ולכישורים האישיים שלכם, ברור שמי שזהו תחום התמחותו יכול לבצע את העבודה ביתר יעילות מכל הבחינות, כך שבעלי הדירות אופטימאלית לכספם.

ניהול בניין

  • שקט נפשי – כאשר אנחנו מנהלים עבורכם את הבניין מאלף ועד תו, ולמעשה מחליפים את ועד הבית, כולם מקבלים שקט נפשי – גם חברי הוועד שאינם צריכים עוד להידרש להתעסקות וטרדות על חשבון זמנם הפנוי, וגם בעלי הדירות שנהנים ממענה מקצועי ומהיר לכל פנייה. כך לדוגמא, חלק בלתי מבוטל מהאנרגיות של חברי ועד הבית יוצא על פניות הקשורות לגבייה ומחלוקות מול מי שמאחרים או אפילו מסרבים לשלם. על הפגיעה ביחסי השכנות הטובים נדמה שאין צורך להכביר במילים. לעומת זאת, חברתנו דואגת לכל נושא הגבייה של דמי וועד הבית מהדיירים ומתנהלת מולם באופן מקצועי, ענייני ודיסקרטי. במידת הצורך, אנו גם מספקים ייעוץ וגישור מול דיירים ואף מנהלים משברים משפטיים מול סרבני תשלום כרוניים.
  • איכות חיים – איכות החיים של כולם משתפרת רבות עם העברת ניהול בניין ועד בית לחברת ניהול. כך לדוגמא, מעתה שירותי התחזוקה יינתנו רק על ידי בעלי מקצוע שאנו מכירים היטב, כולם בעלי ניסיון רב ועומדים בדרישות גבוהות ביותר של מקצוענות, זמינות ומחירים הוגנים שמציבה חברתנו. אנו גם מפקחים על איכות העבודות והשירותים הניתנים להבטחת שביעות רצונכם, כך שאתם נהנים מסביבת מחיה יותר נעימה ובטוחה.
  • חיסכון – נכון ששירותי ניהול בניין עולים כסף, אולם הניסיון הרב והמיומנות שלנו מובילים לחיסכון משמעותי בתחומים שונים. לדוגמא, כוח הקנייה הגדול של חברתנו, המנהלת מבנים רבים, מאפשר לקבל הצעות מחיר הרבה יותר משתלמות מספקים לעומת מה שיכול להשיג ועד בית בודד.

למידע נוסף ותיאום סיור היכרות

לפרטים נוספים על ניהול בניין ולהזמנת נציגינו לסיור מקדים ואפיון צרכי הבניין ללא עלות או התחייבות, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת “ברכת הבית” בטלפון 050-3695116.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email