לקוחות מספרים איך עזרתי להם, ואיך אני יכול לעזור גם לך.

השירות של "ברכת הבית" זו ברכה אמיתית. אנו גרים רחוק מהנכסים שלנו שבמרכז הארץ ואין לנו אפשרות לעמוד על כל בעיה שמתעוררת. לפני שהכרתי את יואל הייתי תמיד מודאג ובלחץ מחשש לרכוש שלנו.
עכשיו אני יכול לישון בשקט כי יואל והצוות שלו נמצאים שם בשבילנו והם תמיד עם אצבע על הדופק, לפתור כל בעיה.
מאיר לוי
חיפה
השירות של "ברכת הבית" הפך את חיינו להרבה יותר קלים הודות לשירותים שהם מספקים. היה לנו ניסיון רע בעבר עם חברות ניהול, אבל עם "ברכת הבית" הבנו שאפשר גם אחרת. הם נותנים תמיכה, הם יעילים ואמינים, וגם הדיירים מרוצים מאוד. אין צורך להתקשר כדי לוודא שהדברים נעשים. הם עושים כל מה שצריך. זה תענוג לעבוד עם יואל והצוות שלו.
שלמה רפפורט
בוסטון
החזקת הנכס הטובה בסביבה! אנו בעלים של דירת דופלקס בת"א. מאז שרכשנו את הדירה ב- 2007 היו לנו שלושה מנהלי נכסים, ועם יואל אנחנו עובדים כבר למעלה מ- 3 שנים. הוא שומר על הדיירים ועל הרכוש באופן קבוע, הוא מפקח על תחזוקה ושיפוץ אם צריך, קל מאוד ליצור אתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או סמס. הוא עזר לי עם שמאים וגם עם קונים פוטנציאליים של הדירה.
דוד פלדמן
ניו יורק
יש לנו דירה אחת אותה אנו משכירים. יואל מחזיק ומפעיל אותה במקצועיות ומסירות. בזמן ששהינו בחו"ל לתקופה ארוכה, היה לנו שקט, כי ידענו שיש מי שדואג לדירה ולהכנסה שלנו ממנה.
יואל טיפל בכל הניירת ובענייני התחזוקה השוטפים, וזה הקל עלינו מאוד.
יואל מגיב מהר לכל עניין
ותענוג לעבוד איתו.
חנן עוזר
רמת גן
אנו עובדים עם "ברכת הבית" כבר שנה. יואל, הבעלים, הוא אדם ידידותי, חביב ונוח. קל להשיג אותו בכל עת. הוא מגיב מהר ויעיל כאשר אנו צריכים אותו. הוא עובד קשה, דואג לשכר הדירה ולכל מה שנדרש. אני משבח את השירות ומאוד ממליץ.
ברק פדידה
פריז
הבנו שהשקעה בדירות להשכרה היא ההשקעה המשתלמת ביותר. עם השנים רכשנו 3 דירות, חלקן באזור מרוחק מאיתנו והטיפול השוטף בהשכרה עלה לנו בעצבים ומתח. שמענו על "ברכת הבית" מידיד משפחה. נפגשנו עם יואל והבנו שמצאנו פתרון. ומאז, מעל 8 שנים, הדירות שלנו מכניסות לנו שכר דירה קבוע וגבוה, ואין לנו שום מעורבות בטיפול השוטף שלהן.
פרומה כהן
נתניה
בבעלותנו מספר נכסים במרכז הארץ. מאז שיצאנו לפנסיה אנו לא זמינים באזור כבעבר, והתוצאה הייתה שהנכסים שלנו נותרו לא מושכרים לפרקי זמן ארוכים ולא מטופלים. העניין של איתור אנשי מקצוע אמינים במחיר סביר לטיפול בדירה בעת הצורך, נהיה ממש אתגר. "ברכת הבית" הופנתה אלינו על ידי מכר לפני כמה שנים, ומאז הכל השתנה. הנכסים שלנו מושכרים, שכר הדירה מועבר תמיד בזמן. תיקוני בלאי ושיפוצים אחרים נעשים רק כשהם נדרשים ובמחיר הוגן. כבר מהנכס הראשון שהעברנו לטיפולם היינו מרוצים, וכעת כל נכסי המשפחה באזור המרכז וירושלים נמצא בידיים של "ברכת הבית". הלוואי שהיו עובדים גם באזורים נוספים.
אלי וחנה שוהם
באר שבע

יש לכם דירה להשקעה, אבל אין לכם מושג איך לבדוק שהשוכרים אמינים והגונים?

במיוחד בשבילכם כתבתי את: ״תשואה ללא הפתעה״ 

מדריך בזק שייתן לכם כלים לברר מי מתעניין בדירתכם. והוא שלכם – לגמרי בחינם! >> 

דילוג לתוכן