כמה עולה חברת ניהול ועד בית

חברת ניהול ועד בית מחירים

שתפו את המאמר

עלות חברת ניהול ועד בית – טיפים חשובים

 

חברת ניהול היא תחלופה נוחה ויעילה שהתפתחה בשנים האחרונות במטרה להקל על ועדי בתים בניהול ואחזקה של  הבניין בצורה שוטפת. בעוד שבעבר היה נהוג שהדיירים עצמם אחראים לטפל בכל מה שקשור לתחזוקת הבניין, הרי שהיום אנשים רבים מעדיפים להפקיד את האחריות בידיה המסורות של חברת ניהול.

כאשר שוקלים לשכור את שירותיה של חברת ניהול מתעוררת השאלה הלגיטימית כמה עולה חברת ניהול ועד בית. זוהי שאלה שאין עליה תשובה אחת וחד משמעית והסכום תלוי במספר משתנים. מומלץ לעשות סקר שוק ולמצוא את החברה שנותנת את המענה המושלם במחיר שמתאים לדיירי הבניין.

 

חברת ניהול ועד בית מחירים – המשתנים השונים

  • גיל הבניין – כאשר מדובר בבניין מגורים ישן, ההוצאות על בלאי הן גבוהות יותר כי חומרי הבנייה מתיישנים במהלך השנים. למשל, ישנה סבירות גבוהה יותר שיהיה צורך בהחלפת צנרת ביוב מהר יותר מאשר בבניין חדש. בניינים חדשים, לעומת זאת, ידרשו הוצאות על בלאי לעתים רחוקות יותר, אלא אם מתרחשות תקלות חריגות.
  • מעלית – בניין שיש בו מעלית, ההוצאות גבוהות יותר. תחזוקה שוטפת של המעלית עולה כסף כמו גם פיקוח תדיר של מפקח מקצועי. מעלית היא עוד אלמנט בבניין המגורים שעלולות לקרות בו תקלות שהתיקון שלהן מגדיל את ההוצאות.
  • שטח הגינה והחלל המשותף – שטחים ציבוריים גדולים יותר דורשים, מן הסתם, עלויות תחזוקה גבוהות יותר. הגינה זקוקה לשתילים רבים יותר, להשקיה מרובה יותר ועוד.

חברת ניהול ועד בית מחיר משתנה בהתאם לגורמים המובאים לעיל ולמשתנים נוספים אותם חשוב לקחת בחשבון בתוך מערכת השיקולים הכוללת.

חברת ניהול ועד בית מחירים

המודל האופטימלי של חברת ניהול ועד בית

כאשר עומדים בפני בחירה של חברת ניהול, חשוב לזכור שהבניין בו מתגוררים הוא הנכס היקר ביותר ולכן לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר. חברת ניהול איכותית עובדת על פי מודל המתחשב בצרכי הדיירים.

  • התאמת הצרכים – חברת ניהול טובה היא כזו שאינה אוחזת במודל אחד. היא ממפה את הצרכים של הדיירים ובונה מודל עבודה הנותן מענה שלם ואופטימלי לכל מה שדרוש להם.
  • סיור הכרות בבניין – חשוב לסייר בבניין ולהכיר מקרוב את המבנה ונציגי הדיירים. בתום הסיור, חברת הניהול מכינה דוח ניהול הכולל בתוכו את מצב התחזוקה של הבניין, ליקויים שדורשים תיקון ודחיפות הטיפול בכל ליקוי. כמו כן, נציג חברת הניהול מתאר בפני הנציגים את שיטות העבודה של החברה בכל הקשור לשירותי ניהול ועד הבית ואת אופן ההתקשרות בהסכם. הסיור הוא, כמובן, ללא תשלום ומהווה מחווה של רצון טוב מצד החברה.
  • הגשת הצעת מחיר – בתום הסיור, מוגשת לנציגי הדיירים הצעת מחיר מפורטת הכוללת רק את הנושאים הרלוונטיים לבניין שלהם. ההצעה מתארת בשקיפות מלאה את עלות פעולות התחזוקה ואת גובה דמי הניהול.
  • חתימת הסכם – ברגע שהצעת המחיר מקבלת אישור של ועד הבית, מופעל ההסכם שנחתם עם חברת הניהול. היא הופכת למורשית חתימה בחשבון ועד הבית ומרגע זה ואילך, כל ההוצאות וההכנסות מתנהלות תחת פיקוח קפדני שלה.

ברכת הבית – ניהול בתים משותפים ודירות

ברכת הבית הוקדמה על ידי יואל שוורץ, איש ניהול וכלכלן, העוסק מזה 25 שנה בתחום הנדל”ן ובניהול עשרות בניינים ונכסים ברחבי הארץ. אנו מעמידים לרשותכם מגוון שירותים כגון: אחזקת מבנים, חברת ניהול ואחזקה, ניהול ועד בית, ניהול בנייני מגורים, ניהול בתים משותפים וניהול דירות להשכרה.

אנו מתחייבים לניהול פיננסי מקצועי בשקיפות מלאה, שירות לקוחות אישי ומהיר וניהול מקצועי לספקי השירותים. גישת הניהול שלנו ייחודית ומתייחסת לבניין בו אתם גרים או לנכס המושכר שלכם כאל עסק כלכלי לכל דבר ועניין. המטרה שלנו היא להעניק לכם חוויית שירות כמותה טרם פגשתם ולאפשר לכם תחושה של ביטחון ורוגע.

לפרטים נוספים, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון 050-3695116.

חברת ניהול ועד בית מחירים

כמה עולה חברת ניהול ועד בית

עלות חברת ניהול ועד בית – טיפים חשובים   חברת ניהול היא תחלופה נוחה ויעילה שהתפתחה בשנים האחרונות במטרה להקל על ועדי בתים בניהול ואחזקה

ניהול ועד בית בתל אביב

ניהול ועד בית בתל אביב

חברת ניהול ועד בית תל אביב – המדריך המלא   בעיר תל אביב מתגוררים כיום קרוב ל –  500,000  בני אדם. ובשל הצפיפות הגדולה בעיר,

דילוג לתוכן