חברות ניהול ואחזקה בפתח תקווה

חברות ניהול ואחזקה בפתח תקווה

ניהול ועד בית בפתח תקווה עם חברה רצינית, ותיקה ומומלצת

אחד מעיסוקי הליבה של חברת “ברכת הבית” הינו ניהול ועדי בתים, שירות התופס בשנים האחרונות תאוצה בישראל בזכות יתרונותיו הרבים. החברה הוקמה על ידי יואל שוורץ שמאחוריו יותר משני עשורים של ניהול מקצועי ויעיל של נכסים רבים באזור השרון והמרכז, ביניהם בנייני ומגדלי מגורים ובתים משותפים. על כן, אם אתם מחפשים חברת ניהול ועד בית בפתח תקווה הגעתם למקום הנכון!

למידע נוסף לחצו כאן

היתרונות של חברת ניהול ועד בית

באופן מפתיע, חלק נכבד מהדיירים אינם מודעים לאפשר של ניהול חיצוני של משימות הוועד, למרות היתרונות המובהקים הכרוכים בו. ואולם, כיום ישנה מודעות גוברת לחשיבות של חברות ניהול ועד בית בפתח תקווה, המעניקות שקט נפשי ומאפשרות להפיק את המרב מדמי הוועד. כידוע, ניהול ועד בית בפתח תקווה או בכל עיר אחרת עלול להתגלות כמשימה תובענית ואף כפוית טובה.

זהו תפקיד המצריך ידע כלכלי בלתי מבוטל כמו גם כישורים אישיים מצוינים, הן על מנת לתכנן ולדרג בצורה נכונה את הצרכים ולבחור את אנשי השירות, והן על מנת להתמודד עם קשיי גבייה על כל המשתמע מכך מבחינת יחסים עם השכנים. הבעיה היא כמובן, שכישורים אלו אינם נחלת הכלל ולעיתים קרובות ניהול ועד בית ללא ידע וניסיון הולם מוביל לבעיות כגון בזבוז מיותר של כספים, חוסר שביעות רצון מצד הדיירים ואף פגיעה באיכות החיים מבנה ובערך הנכס.

לעומת זאת, חברות ניהול ואחזקה בפתח תקווה שהינן מיומנות ומנוסות, מספקות מעטפת שירות מקיפה בהתאם לצרכים האמיתיים של הדיירים והבניין, דבר המאפשר להתנהל בשקט ועל מי מנוחות. בתוך כך, החברה משדרגת את איכות החיים על דאגה לשירותי אחזקה יותר טובים, ייעול ההתנהלות הכלכלית והגבייה, הקטנת חיכוכים בין שכנים, ואף שדרוג משמעותי של ערך הנכס.

כיצד משיגים זאת?

חברת ניהול ועד בית בפתח תקווה מומלצת תדע כאמור להתאים עבורכם בדיוק את חבילת השירותים המתאימה, בהתאם למצבו התחזוקתי הנוכחי של הבית, לרצונות הדיירים ועוד. כך לדוגמא, גישתה המקצועית והרצינית של החברה תתבטא בניהול אפקטיבי של חשבון ועד הבית תוך יצירת עתודות כספיות וייעול ההוצאות. כמו כן, החברה מביאה עימה כוח קנייה גדול מול ספקים ונותני שירות, דבר המאפשר לקבל תנאים משופרים, מחירים נוחים יותר, וכן עבודה מול אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. מעבר לכך, החברה מספקת מענה איכותי, יסודי ואחראי לכל פניה ואף נעזרת באפליקציה ייעודית וידידותית לצרכי בקרת תקציב, גבייה, תקשורת בין הדיירים וניהול תקלות.

חברות ניהול ואחזקה בפתח תקווהמה כוללת חבילת השירות?

חבילת השירות שתוצע על ידי חברת ניהול ועד בית בפתח תקווה משתנה בהתאם למאפייני הבניין והדיירים, ומבוססת על סיור מקדים הסוקר את המצב התחזוקתי, את הצרכים השוטפים, את מסגרת התקציב וכן הלאה. בין היתר, החבילה עשויה לכלול ניהול עבודת אנשי שירותים ופיקוח על איכות עבודתם, לרבות תחזוקת מעליות, תחזוקה מונעת, עבודות אינסטלציה, חשמל, ניקיון, גינון, טיפול מהיר בתקלות שבר, תחזוקה של מערכות גילוי אש, מתזים ומשאבות לחץ מים, גנרטורים, מערכת חימום מים ומערכת סולארית. זאת בנוסף לטיפול מהיר בתקלות דחופות בכל תשתיות הבניין, שירותי הדברה, דאגה לכל נושא חבות מעביד וביטוח צד ג’, ואף שירותי ייעוץ וגישור למניעת ויישוב סכסוכים, וניהול בעיות המתגלות מול דיירים סרבני תשלום.

חברת ניהול ועד בית מחירים ועלויות

המחירים והעלויות של ניהול ועד בית פתח תקווה שונים מאוד בין בניין אחד למשנהו, לכל בניין יש פרמטרים שונים הנכנסים לתוך המשוואה, ולכן חשוב לקבל הצעת מחיק מפורטת הכוללת את כל הפרטים הרלבנטיים שנחוצים לבניין הספציפי שלכם (שירותי ניקיון, גבייה מהדיירים, ביטוח המבנה, גינון ועוד). מעבר למספרים היבשים של הצעת המחיר, חשוב לשים לב מי האנשים שנותנים לכם את השירות, מה ניסיונם בתחום והאם הם יכולים לספק לכם המלצות ודוגמאות לבניינים שהם מנהלים באזור מגוריכם. רק באמצעות הצעת מחיר מפורטת ומדויקת תוכלו להשוות בין חברות אחזקה בפתח תקווה שונות.

ועד בית חברת ניהול – ראש שקט ובית מטופח

בחירה נכונה של חברת ניהול ועדי בתים עושה את ההבדל בין בניין שמנוהל כספית בשקיפות מלאה,נקי ומטופח, נעים ובטוח לדייריו, ומספק להם אווירת מגורים נוחה ורגועה, לבין בניין מלוכלך ומוזנח, הסובל מקשיים תקציביים ומשכנים שכל הזמן מסוכסכים בשל ניהול לקוי של הבניין.ניהול ואחזקת מבניםהיא משימה מורכבתהמחייבת זמן, ניסיון רב בתחום וידע מקצועי רב ולכן חשוב לבחור בחברה אמינה ששמה את השירות כמטרה עליונה.

חברת ברכת הבית היאמהחברותהמובילות בארץ בתחום של ניהול ואחזקת מבנים. אם אתם חברת אחזקה ועד בית שמעניקה לקהל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר יחד עם התמקדות בניהול מקצועי– הגעתם לכתובת הנכונה!

 למידע נוסף ותיאום סיור היכרות

לפרטים נוספים על ניהול ועד בית בפתח תקווה, ולהזמנת נציגינו לסיור מקדים ואפיון צרכי הבניין שלכם ללא עלות, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת ועד בית “ברכת הבית” בטלפון 050-3695116.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email