חברות ניהול ואחזקה בירושלים

חברות ניהול ואחזקה בירושלים

חברת ניהול ואחזקת מבנים בירושלים

חברות ניהול ואחזקת מבנים בירושלים מספקות מגוון שירותים נחוצים עבור בעלי דירות בבניינים, המעוניינים בשקט תעשייתי, ביחסי שכנות טובים, ברמת תחזוקה נאותה ואיכותית, בשמירה על ערך הנכס ובהפקת המרב ממנו, וכל זאת תוך הימנעות מהקשיים, האתגרים והבעיות של ניהול ועד בית. חברת "ברכת הבית" מספק ניהול בניינים בירושלים ולצד סל שירותים נרחב ומקיף מציעה גם ניהול בפועל של כל נושא ההשכרה.

למידע נוסף לחצו כאן

מה עושה למענכם חברת ניהול ואחזקה

ראשית, חשוב להבין כי חברות ניהול ואחזקת מבנים בירושלים מציעות סל שירותים שונה, לא רק עקב ההבדלים ביניהן אלא כי לכל בניין יש את הצרכים המיוחדים שלו. בדיוק מסיבה זו, חברת ניהול ועד בית בירושלים תתחיל עם סיור היכרות ללא תשלום או התחייבות, אשר בו ייבחנו המצב התחזוקתי של הבניין, ליקויים וטיפולים נדרשים לפי מידת דחיפות, ובמעמד זה גם יוסרו השירותים הניתנים ואפשרויות הבחירה. לאחר מכן, החברה תגיש הצעת מחיר בה מפורטים אך ורק הנושאים הרלוונטיים לאותו הבניין, ובה גם תיאור העלויות וגובה דמי הניהול.

מכאן והלאה הופעת החברה למורשית חתימה בחשבון ועד הבית, והיא אמונה ומפקחת על ניהול ההכנסות וההוצאות בחשבון, וכמובן מגישה דו"ח שנתי מפורט לגבי הפעולות שנעשו בו. באופן כללי, חברת ניהול ואחזקה בירושלים לוקחת את מלוא האחריות על המרחב הציבורי של הבניין, כאשר שירות זה מורכב מפעולות רבות כגון ניקיון וגינון, תיקון תקלות דחופות, ביטוחים וייעוץ משפטי, תחזוקה מונעת, מערכת ניהול, ייעוץ וגישור בין בעלי דירות ודיירי הבניין, ולמעשה אחריות על כל המערכות בבניין.

בשורה התחתונה, המשמעות היא שקט תעשייתי מוחלט לדיירים ולבעלי הדירות, אשר נהנים מתחזוקה מקצועית ואיכותית של הבניין, מסביבת מגורים נעימה ובטוחה, מניצול יעיל וכלכלי של הכספים, ממענה מהיר לכל פנייה, מהקטנה לאפס של חיכוכים בין שכנים סביב נושאי ניהול ואחזקה, ואף מהעלאת ערך הנכסים בשוק.

חברות ניהול ואחזקה בירושליםניהול נושא ההשכרה

חברת ניהול ואחזקה בירושלים כמו "ברכת הבית" אשר לה ניסיון רב שנים גם בתחום השכרת הדירות, יכולה ליטול על עצמה גם את הנושא הזה. כידוע, בעלות על נכס מושכר עשויה להתגלות כתובענית מבחינת זמן, טרדות, התדיינות מול השוכרים ואיתור שוכרים איכותיים, ולא פעם מביאה גם לבזבוז מיותר ולאי נעימויות. חברת ניהול בניינים בירושלים המטפלת גם בנושא הדירות תיטול את המושכות ותדאג בין היתר לאיתור השוכרים, לשיווק והשכרת הנכס ולגבייה של דמי השכירות, וזאת בנוסף לתחזוקת פנים של הנכס וכאמור לסביבה החיצונית של הבניין בכללותו.

יש לציין כי שירות זה כרוך בעמלה, לרוב שכר דירה חודשי לשנה, אולם התעריף משתנה בהתאם לפרמטרים שונים של הנכס עצמו ומורכבות הטיפול בו. זהו שירות נחוץ אשר לא פעם בוחרים בו בעלי דירות, בין אם מדובר במשקיעים פרטיים, בחברות בנייה, קבלנים ויזמים בפרויקטים שונים, אשר אינם חיים בסמיכות לנכס ואינם פנויים לעסוק בנושאים השוטפים הללו. הם מעדיפים להעביר את ניהול נושא ההשכרה למי שזהו תחום התמחותו, אשר יפנה אותם לעיסוקיהם ויאפשר להם ליהנות מהכנסה פאסיבית באופן שקט, בטוח ורגוע.

 

למידע נוסף ותיאום סיור היכרות

לפרטים נוספים על ניהול בניינים בירושלים ולהזמנת נציגינו לסיור מקדים ואפיון צרכי הבניין ללא עלות או התחייבות, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת "ברכת הבית" בטלפון 050-3695116.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email